Michael Kenmore

12. ledna 2009 v 8:56 | Irbise |  Filmy a seriály
Jednou z mých nejoblíbenějších postav v SGA je Michael. Představitel Michaela je Connor Trinneer, který ho ztvárnil naprosto výborně.
Michael je napůl Wraith a napůl člověk, protože byl pokusným objektem pro genovou léčbu retrovitrem, což mělo způsobit aby zůstala jenom jeho lidká část a žádné předchozí vzpomínky. Nicméně se to nepodaří úplně a on cítí že je něco špatně a že na Atlantis nepatří. Poté co objeví, co mu udělali, uteče a bez stálého přísunu účinné látky se přeměňuje zpátky. Pokusí se vrátit k Wraithům, ale je jimi odmítán, protože už není ani jedním z nich. Nakonec se osamostatní a začne pracovat na výzkumu v možnostech jeho léčby.
Jedna z věcí co se mi na Michaelovi líbí, je to, že je výborným vědcem, přímo geniálním. Je to trochu rozporuplná postava. Určitě dělá mnoho zlého, ale má i lidské city, což Wraithové moc nemají a navíc k tomu co dělá a proč to dělá byl dohnán ostatními. Nepatří ani mezi Wraithy, ani mezi lidi. Oběma byl vyloučen a ošklivě zrazen, proto se oběma mstí. Jeho situace je velice těžká. Nicméně se nevzdává.

Přidám sem i odkaz na video na youtube, které mě uchvátilo. Úplně na něj pasuje. Hlavní song je Angel od Within Temptaion, který je výborný. Proto dám video do kategorie hudba.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama