Únor 2010

Tak jsem se tu zase objevila

24. února 2010 v 13:37 | Irbise |  Moje zápisky
Tak se opět po dlouhé době hlásím zpět. Bohužel mi doma z nějakého důvodu blbne prohlížeč a následkem je, že nemohu psát články do blogu. A s tím se prostě nic nenadělá. Sice jsem plánovala, že je budu přidávat častěji, ale technika se proti mě opět spikla.
Jinak teď už mám zkouškové úspěšně za sebou a na krku druhý týden semestru. Snažím se psát bakalářku a asi bych se i měla začít připravovat pomalu na státnice. Ten čas tak hrozně letí.
Taky se občas kouknu na olympiádu. Halvně jsem se snažila dívat na skoky, ikdyž jsem občas něco nestihla. Škoda že se Jannemu nepodařilo získat tu medaili. Tolik jsem mu ji přála.
Venku je ošklivá zima, taková lezavá a nepříjemná, že radši nikam nechodim. A taky ta mlha mě deptá. Dneska, když jsem jela do Prahy, tak nebylo ani poznat kde je horizont a kde obloha. Prostě bílá tma. Už aby bylo jaro.

Hurá:)

10. února 2010 v 16:10 | Irbise |  Moje zápisky
Sláva. Konečně mám všechny zkoušky hotové, i tu genetiku. Je konec zkouškovýho. A příští týden začína nový semestr. Takže si teď dám pár dní oddech od učení. Je to totiž potřeba. Už mi z toho začínalo šibat.
Tak snad teď budu psát častějš:)