Šest let

3. ledna 2015 v 10:23 | Irbise |  Oznámení
Po roce opět s oznámením, že můj blog je zase o rok starší a zhodnocení uplynulého roku.


Je to již šest let, což je skutečně výkon. Alespoň na mé poměry. Sice se četnost mých článků za uplynulé dva až tři roky výrazně snížila. Na druhou stranu jsem ale za loňský rok napsala více článků než v roce předchozím. Nižší frekvence psaní článků je dána hlavně výsokým pracovním vytížením, kdy bych třeba i měla nápad na článek, ale už mi schází energie. Holt, kde jsou ty doby, kdy jsem na vejšce měla víc času i energie.

Také se často stává, že články dopisuji s velkou retrospektivou. Nevím jestli to je ideální. Když mi ale něco připadne dostatečně zajímavé na napsání, tak to snad nebude tak hrozné. Nevím.

Druhý výrazný problém je můj stařičký notebook, který je občas, no poslední dobou spíš neustále na zbláznění. Pomalost a zasekanost jsou jeho druhé jméno. Ale stále ještě funguje. Takže zůstává otázka, jak dlouho ještě bude. Protože jinak mi ještě celkem stačí.

Můj uplynulý rok byl celkem hektický. Začala jsem chodit plavat do bazénu v Porubě. Sice ne příliš často, ale alespoň občas. A také jsem znovuobjevila finskou saunu. Je to skvělá relaxace. Také jsem se na jaře stěhovala do nového bytu a teď na podzim jsem navíc hledala novou spolubydlící.


Aktuálně jsem od podzimu na dietě, díky které jsem sice zhubla pár kilo, ale byla bych radši, kdyby se mi to povedlo i bez donucení žaludkem. Na druhou stranu jsem se ale začala stravovat výrazně zdravěji. Vypuštění smažených, kořeněných, sladkých a těžkých jídel rozhodně není na škodu. Do práce si pravidelně připravuji krabičky a dosti mě také inspirovalo japonské bento, do kterého mám však zatím daleko. Také jsem začala více chodit pěšky nejen do práce i častěji na procházky. Na běhání mě zatím ještě neužije. Celkově se ale snažím dbát víc o své zdraví, které jsem před tím dost zanedbávala v tomto ohledu.

V tomto roce se tedy pokusím přidat některé zdravější recepty a alternativy běžných receptů, které si připravuji.

Plně jsem se také letos ponořila do všemožné četby, tak bych už konečně mohla napsat o čem čtu. Minimálně pro inspiraci :) Ikdyž moje rychlost čtení není úplně závratná, hlavně když mám rozčteno většinou alespoň 6 knížek :)

Nakonec tedy přeji mému blogu v nadcházejícím roce hodně zajímavých článků a spokojené čtenáře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yominis Yominis | E-mail | Web | 11. dubna 2015 v 19:13 | Reagovat

Šest let, to už je hezké číslo. :-)
Jinak co se krabiček týče, doporučuji JustBento. Autorka navíc delší dobu trpí zdravotními obtížemi, a tak se snaží dělat jídla co nejzdravější. ;-)

2 Irbise Irbise | 9. května 2015 v 20:09 | Reagovat

Ahoj, díky za typ ohledně benta, určitě se inspiruji :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama