Nový rok a 7 let

10. ledna 2016 v 18:01 | Irbise |  Oznámení
Tak je tu opět nový rok. Opožděně přeji vše nejlepší v novém roce 2016.

Navíc je tomuto blogu už 7 let.

Letí to. Rok za rokem. Některé roky byly co do počtu článků a postřehů bohaté. Jiné byly horší. Je to dané také tím, že každý se měníme, naše záliby, priority a volný čas. Takže jsem byla více aktivní jinde, než na blogu.


V loňském roce jsem se blogu moc nevěnovala, z jedné strany byl důvodem můj starý, vpodstatě nefunční notebook, který v létě odešel po 8 letech do věčných lovišť.
Ve zbytku roku jsem byla také hodně zaneprázdněná, jak v práci, tak jsem si i našla nové koničky. Konečně jsem se odhodlala vylézt od počítače do reálného světa. Začala jsem chodit na různé workshopy, prezentace a přednášky hlavně o Japonsku. Také jsem poprvé vyjela na con - v mém případě to byl Natsucon a bylo to naprosto super. Také jsem hodně cestovala a poznávala nové lidi. Kamarádka mě vytáhla v létě do fitka, takže jsem se sice s nedůvěrou a ne úplně super kondičkou vydala do fitka a ono mě to chytlo. Získala jsem lepší fyzičku a celkově se cítím i zdravější. Je to naprosto skvělé jako odreagování po práci. Od jara jsem také běhala, ale teď v zimě, když je také smog, to není moc ideální. Tak se už těšim na jaro :)
Jinak před Vánoci mě chytla nálada na pečení cukroví, byly to mé první pokusy a také v hodně netradičním duchu, ale nakonec to nebylo tak špatné.
Uvidím, jak se v budoucnu budu věnovat blogu, ale nezapomínám. Třeba mě to jednou zase chytne zase víc :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama